Referencje

Nasze projekty i rozwiązanie wymagają zaangażowania sporych zasobów obliczeniowych oraz dyskowych, kwestie bezpieczeństwa są w naszej firmie traktowane z najwyższym priorytetem. Zwróciliśmy się do firmy POLKOMP o propozycje i wdrożenie odpowiedniego rozwiązania. Jesteśmy bardzo zadowoleni, wszystkie nasze założenia zostały spełnione. Serwery Actina Solar w tandemie wraz  z Citrix Xen Server zaspokajają nasze potrzeby obliczeniowe. Macierze dyskowe QNAP zapewniają nam nieograniczone zasoby dyskowe.

Prezes - Jarosław Ajdukiewicz - Przedsiębiorstwo Realizacyjne INORA sp. z o.o. Lider Geotechniki

Z Firmą POLKOMP współpracujemy już od kilku lat, zakupione serwery oraz ich obsługa sprostały naszym wysokim wymaganiom. Z tego też względu ponownie zwróciliśmy się do naszego partnera  w celu wdrożenia technologii wirtualizacji. I tym razem jesteśmy bardzo zadowoleni,  rozwiązanie to umożliwiło nam zcentralizowanie obsługi , duże oszczędności czasu i energii elektrycznej. Na pewno w przyszłości nie będziemy szukać innego dostawcy rozwiązań IT, dzięki  współpracy nasze usługi telefonii voip są jednym z najlepszych w Polsce.

Prezes -Jerzy Kardaszewicz - Tartel Sp. z o.o. Halonet.pl telefonia bez granic

Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij "Zgadzam się", aby niniejsza informacja nie pojawiała się lub kliknij "Polityka prywatności", aby dowiedzieć się więcej.
Polityka prywatności Zgadzam się