Szczegóły produktu

Rodzaj produktu
Serwery
Producent
Actina Solar
Kategoria
1U
Nazwa produktu
Actina Solar 215 S5
Opis produktu
Opis twardego dysku
Standardowo w platformie dostępne są dyski SATA - do 4 sztuk w zatokach hot-swap. Możliwe jest użycie zarówno SATA jak i SAS - przy zastosowaniu dodatkowego kontrolera SAS/SATA RAID. Zalecane jest stosowanie jednego rodzaju dysków.

Pasek który dzieli

Opis procesora
Nowa generacja procesorów Intel Xeon E5-2400 niesie nowe ulepszenia: większą wydajność i mniejsze zużycie energii. Mechanizm AVX umożliwia wykonanie 8-miu operacji zmiennoprzecinkowych w jednym takcie zegarowym, a nowy mechanizm Turbo Boost 2.0 pozwala na sprawniejsze wykorzystanie procesora przy dużym obciążeniu. Procesor posiada wbudowany kontroler I/O - czyli obsługuje gniazda PCI-Express - do obsługi wszystkich gniazd na płycie wymagane jest użycie obu procesorów.

Pasek który dzieli

Opis pamięci
Serwer obsługuje pamięć DDR3 Registered DIMM ECC (RDIMM), Load Reduced DIMM (LRDIMM) oraz DDR3 Unbuffered ECC o częstotliwościach pracy zależnych od rodzaju zastosowanego procesora i dostępnej przepustowości łącza QPI. Dostępne są moduły 1333MHz oraz 1600 MHz. W sumie może być obsłużone do 192GB RAM w 6 slotach w trybie trójkanałowym dla pamięci typu Registered oraz do 48GB dla pamięci typu Unbuffered.

Pasek który dzieli

Opis obudowy
Obudowa RACK o wysokości 1U z możliwością instalacji do czterech dysków SATA hot-swap. Dodatkowo dostępna jest zatoka na napęd optyczny w wersji "slim". Obudowa umożliwia zastosowanie jednej karty rozszerzeń - PCI Express x16. Zasilacz pojedynczy o mocy 600W (dostępne opcjonalnie zasilacze 350W i 440W). Dostępna jest wersja obudowy z redundantnym zasilaczem o mocy 400W.
 

Wróć

Inne produkty tego producenta

Rodzaj produktu Producent Nazwa produktu Kategoria Zdjęcie Cena
Serwery Actina Solar Actina Solar E 110 A2 1U OD 3 577,74 PLN + VAT
Serwery Actina Solar Actina Solar 110 X5 1U Zależna od konfiguracji
Serwery Actina Solar Actina Solar 120 S5 1U Zależna od konfiguracji
Serwery Actina Solar Actina Solar 220 X5 2U Zależna od konfiguracji
Serwery Actina Solar Actina Solar E 100 A2 Tower Zależna od konfiguracji
Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij "Zgadzam się", aby niniejsza informacja nie pojawiała się lub kliknij "Polityka prywatności", aby dowiedzieć się więcej.
Polityka prywatności Zgadzam się