Szczegóły produktu

Rodzaj produktu
Serwery
Producent
Actina Solar
Kategoria
1U
Nazwa produktu
Actina Solar E 110 A2
Opis produktu
Jednoprocesorowy serwer w obudowie Rack 1U. Wykorzystuje procesory AMD Opteron serii 4200 i 4100 oraz pamięci DDR3. Dedykowany dla zadań związanych z obsługa małych grup roboczych, jako serwer zarządzający dla większych grup serwerów, serwer plików czy też platforma dla obsługi specjalizowanych aplikacji.
Opis twardego dysku
Dyski SATA pozwalają na ekonomiczne budowanie zestawów dyskowych o sporej pojemności. Do pracy w serwerze zalecamy pracę dysków w układzie RAID-1 - co podniesie bezpieczeństwo danych zapisanych na lustrzanym układzie dyskowym.
Pasek który dzieli
Opis procesora
Seria 4200 procesorów AMD Opteron została zaprojektowana by osiągnąć jak najwyższą wydajność przy zmniejszonym poborze energii. Procesory 6- i 8-mio rdzeniowe wyposażone są w pamięć cache L3 o rozmiarze 8MB. Serię AMD Opteron 4100 reprezentują procesory 4- i 6-cio rdzeniowe z pamięcią cache L3 o rozmiarze 6MB. Zaimplementowane technologie: AMD CoolCore™, AMD PowerNow!™, AMD CoolSpeed i AMPL dostosowują parametry pracy procesora do obciążenia zadaniami obliczeniowymi i wpływają na efektywne zarządzanie energią.
Pasek który dzieli
Opis pamięci
Pamięci DDR3 - "Unbuffered" lub "Registered" pracujące w trybie dwukanałowym z częstotliwością do 1333MHz dają serwerowi dużą przepustowość wymiany danych pomiędzy procesorem a pamięcią. Dzieje się to również dlatego, że kontroler pamięci jest wbudowany bezpośrednio w procesor likwidując opóźnienia znane z wcześniejszych konstrukcji. Wysoka jest również maksymalna do montażu w serwerze ilość pamięci - 16GB dla pamięci "Unbuffered" i 64GB dla "Registered".
Pasek który dzieli
Opis obudowy
Obudowa RACK o wysokości 1U z możliwością instalacji do czterech dysków SATA hot-swap. Dodatkowo dostępna jest zatoka na napęd optyczny w wersji "slim". Obudowa umożliwia zastosowanie jednej karty roszerzeń - PCI Express.
 

Wróć

Inne produkty tego producenta

Rodzaj produktu Producent Nazwa produktu Kategoria Zdjęcie Cena
Serwery Actina Solar Actina Solar E 100 A2 Tower Zależna od konfiguracji
Serwery Actina Solar Actina Solar 220 X5 2U Zależna od konfiguracji
Serwery Actina Solar Actina Solar 110 X5 1U Zależna od konfiguracji
Serwery Actina Solar Actina Solar 120 S5 1U Zależna od konfiguracji
Serwery Actina Solar Actina Solar 215 S5 1U Od 4 414,04 PLN + VAT
Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij "Zgadzam się", aby niniejsza informacja nie pojawiała się lub kliknij "Polityka prywatności", aby dowiedzieć się więcej.
Polityka prywatności Zgadzam się