Szczegóły produktu

Rodzaj produktu
Serwery
Producent
Actina Solar
Kategoria
1U
Nazwa produktu
Actina Solar 120 S5
Opis produktu
Serwer ACTINA SOLAR 120 S5 to podstawowa jednoprocesorowa konfiguracja w obudowie o wysokości 2U przeznaczonej do montażu w szafie RACK 19". Dedykowana do wykonywania pojedynczych zadań - często jako wyspecjalizowany serwer aplikacyjny, mieści do ośmiu dysków twardych, a więc jest w stanie zapewnić sporą przestrzeń dyskową
Opis twardego dysku
Dyski SATA pozwalają na ekonomiczne budowanie zestawów dyskowych o sporej pojemności. Do obsługi dysków SAS lub większej ilości dysków SATA zalecamy użycie dysków kontrolera SAS RAID.
Pasek który dzieli
Opis procesora
Najnowsza generacja procesorów wielordzeniowych Intel® Xeon® z serii E3-1200 dzięki nowej architekturze zapewni serwerowi odpowiednią wydajność. Mechanizmy "Turbo Boost" i "HyperThreading" (w niektórych modelach procesorów) - zwiększają ogólną wydajność a mechanizmy związane z wirtualizacją coraz bardziej ułatwiają codzienne użycie tej technologii dla obniżenia kosztów działalności środowiska IT.
Pasek który dzieli
Opis pamięci
Pamięci DDR3 - "Unbuffered ECC" pracujące w trybie dwukanałowym z częstotliwością do 1333MHz dają serwerowi dużą przepustowość wymiany danych pomiędzy procesorem a pamięcią. Dzieje się to również dlatego, że kontroler pamięci jest wbudowany bezpośrednio w procesor likwidując opóźnienia znane z wcześniejszych konstrukcji. Wysoka jest również maksymalna do montażu w serwerze ilość pamięci - do 32GB.
Pasek który dzieli
Opis obudowy
Obudowa RACK o wysokości 2U z mozliwością instalacji do ośmiu dysków SATA hot-swap. Dodatkowo dostępna jest zatoka na napęd optyczny w wersji "slim". Obudowa umożliwia zastosowanie kart roszerzeń PCI Express w formacie "low-profile".
 

Wróć

Inne produkty tego producenta

Rodzaj produktu Producent Nazwa produktu Kategoria Zdjęcie Cena
Serwery Actina Solar Actina Solar 110 X5 1U Zależna od konfiguracji
Serwery Actina Solar Actina Solar 220 X5 2U Zależna od konfiguracji
Serwery Actina Solar Actina Solar E 110 A2 1U OD 3 577,74 PLN + VAT
Serwery Actina Solar Actina Solar E 100 A2 Tower Zależna od konfiguracji
Serwery Actina Solar Actina Solar 215 S5 1U Od 4 414,04 PLN + VAT
Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij "Zgadzam się", aby niniejsza informacja nie pojawiała się lub kliknij "Polityka prywatności", aby dowiedzieć się więcej.
Polityka prywatności Zgadzam się