Szczegóły produktu

Rodzaj produktu
Serwery
Producent
Actina Solar
Kategoria
1U
Nazwa produktu
Actina Solar 110 X5
Opis produktu
Serwer ACTINA SOLAR 110 X5 to podstawowa jednoprocesorowa konfiguracja w obudowie RACK o wysokości 1U. Zapewni obsługę niewielkiej firmy i pojedynczych aplikacji. Dostępne są moduły zdalnego zarządzania RMM4 i RMM4 Lite rozszerzające możliwości układu zarządzającego serwera.
Opis twardego dysku
Dyski SATA pozwalają na ekonomiczne budowanie zestawów dyskowych o sporej pojemności. Do pracy w serwerze zalecamy pracę dysków w układzie RAID-1 - co podniesie bezpieczeństwo danych zapisanych na lustrzanym układzie dyskowym.
Pasek który dzieli
Opis procesora
Najnowsza generacja procesorów wielordzeniowych Intel® Xeon® z serii E3-1200 dzięki nowej architekturze zapewni serwerowi odpowiednią wydajność. Mechanizmy "Turbo Boost" i "HyperThreading" (w niektórych modelach procesorów) - zwiększają ogólną wydajność a mechanizmy związane z wirtualizacją coraz bardziej ułatwiają codzienne użycie tej technologii dla obniżenia kosztów działalności środowiska IT.
Pasek który dzieli
Opis pamięci
Pamięci DDR3 - "Unbuffered ECC" pracujące w trybie dwukanałowym z częstotliwością do 1333MHz dają serwerowi dużą przepustowość wymiany danych pomiędzy procesorem a pamięcią. Dzieje się to również dlatego, że kontroler pamięci jest wbudowany bezpośrednio w procesor likwidując opóźnienia znane z wcześniejszych konstrukcji. Wysoka jest również maksymalna do montażu w serwerze ilość pamięci - do 32GB.
Pasek który dzieli
Opis obudowy
Podstawowa obudowa Rack serwera pozwala na instalację czterech standardowych urządzeń dyskowych oraz napędu optycznego typu Slim 5,25" - w standardzie dostarczany jest napęd DVD RW. Obudowa dedykowana jest do małych sieci komputerowych cechując się korzystnym stosunkiem ceny do wydajności i zapewniając bezproblemową pracę serwera. Dostępna jest bardziej zaawansowana obudowa Rack - z możliwością instalacji dysków "hot-swap".
 
 

Wróć

Inne produkty tego producenta

Rodzaj produktu Producent Nazwa produktu Kategoria Zdjęcie Cena
Serwery Actina Solar Actina Solar E 110 A2 1U OD 3 577,74 PLN + VAT
Serwery Actina Solar Actina Solar 120 S5 1U Zależna od konfiguracji
Serwery Actina Solar Actina Solar 215 S5 1U Od 4 414,04 PLN + VAT
Serwery Actina Solar Actina Solar 220 X5 2U Zależna od konfiguracji
Serwery Actina Solar Actina Solar E 100 A2 Tower Zależna od konfiguracji
Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij "Zgadzam się", aby niniejsza informacja nie pojawiała się lub kliknij "Polityka prywatności", aby dowiedzieć się więcej.
Polityka prywatności Zgadzam się