Szczegóły produktu

Rodzaj produktu
Serwery
Producent
Actina Solar
Kategoria
Tower
Nazwa produktu
Actina Solar E 100 A2
Opis produktu
Serwer ACTINA SOLAR E 100 A2 to ekonomiczna jednoprocesorowa konfiguracja wykorzystująca procesor AMD Opteron serii 4200 i 4100 i zapewniająca obsługę niewielkiej firmy. Obudowa Tower i dyski SATA pozwalają na obniżenie kosztów zakupu.
Opis twardego dysku
Dyski SATA pozwalają na ekonomiczne budowanie zestawów dyskowych o sporej pojemności. Do pracy w serwerze zalecamy pracę dysków w układzie RAID-1 - co podniesie bezpieczeństwo danych zapisanych na lustrzanym układzie dyskowym.
Pasek który dzieli
Opis procesora
Seria 4200 procesorów AMD Opteron zaprojektowana by osiągnąć jak najwyższą wydajność przy zmniejszonym poborze energii. Procesory 6- i 8-mio rdzeniowe z pamięcią cache L3 o rozmiarze 8MB. Serię AMD Opteron 4100 reprezentują procesory 4- i 6-cio rdzeniowe z pamięcią cache L3 o rozmiarze 6MB. Zaimplementowane technologie: AMD CoolCore™, AMD PowerNow!™, AMD CoolSpeed i AMPL dostosowują parametry pracy procesora do obciążenia zadaniami obliczeniowymi i wpływają na efektywne zarządzanie energią.
Pasek który dzieli
Opis pamięci
Pamięci DDR3 - "Unbuffered" lub "Registered" pracujące w trybie dwukanałowym z częstotliwością do 1333MHz dają serwerowi dużą przepustowość wymiany danych pomiędzy procesorem a pamięcią. Dzieje się to również dlatego, że kontroler pamięci jest wbudowany bezpośrednio w procesor likwidując opóźnienia znane z wcześniejszych konstrukcji. Wysoka jest również maksymalna do montażu w serwerze ilość pamięci - 16GB dla pamięci "Unbuffered" i 64GB dla "Registered".
Pasek który dzieli
Opis obudowy
Podstawowa obudowa midi Tower pozwala na instalację czterech standardowych urządzeń dyskowych oraz dwóch urządzeń 5,25" - w standardzie dostarczany jest napęd DVD RW. Do wyboru jest też obudowa Tower oferująca miejsce na osiem dysków z dodatkowymi wariantami gdzie dyski mogą pracować w trybie "hot-swap" lub z możliwością zastosowania redundantnego (nadmiarowego) zasilacza
 

Wróć

Inne produkty tego producenta

Rodzaj produktu Producent Nazwa produktu Kategoria Zdjęcie Cena
Serwery Actina Solar Actina Solar 110 X5 1U Zależna od konfiguracji
Serwery Actina Solar Actina Solar 215 S5 1U Od 4 414,04 PLN + VAT
Serwery Actina Solar Actina Solar 120 S5 1U Zależna od konfiguracji
Serwery Actina Solar Actina Solar E 110 A2 1U OD 3 577,74 PLN + VAT
Serwery Actina Solar Actina Solar 220 X5 2U Zależna od konfiguracji
Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij "Zgadzam się", aby niniejsza informacja nie pojawiała się lub kliknij "Polityka prywatności", aby dowiedzieć się więcej.
Polityka prywatności Zgadzam się